Emre KAYIRLI

Emre KAYIRLI

Gündem - Analiz- Ekonomi

Büyük Türkiye Düzeni

21 Ocak 2018 - 23:13

BÜYÜK TÜRKİYE DÜZENİ 


Tarihimiz boyunca Asr-ı Saadet'ten itibaren, Hulafa-i Raşidin, Emeviler, Abbasiler, Selçuklular ve Cihan Devleti Osmanlılar asırlardır. Dünyaya Adil Düzeni yerleştirdik. Ve mufafızı olduk.


Son 3 asırdır ise maddi güç ırkçı zalim emperyalizmin eline geçmiş, ve şuan ki insanlığı kendilerine köle etmek için YENİ DÜNYA DÜZENİNİ oluşturmuştur. 


1945 den 2017 yılına kadar soğuk ve ekonomik savaş dönemleri başladı. Savaşı başlatanlar ise, Hepsi birden aynı algı operasyonu yapıyorlar ve tekrarlıyorlardı; barış, huzur, demokrasi, insan hakları getireceklerini beyinlere yerleştirmeye çalışıyorlar. Bir yalanı ne kadar tekrarsan akla o kadar iyi yerleştirebilirsin. Bizim akıllılar da gerçek sanıyorlardı. 

Sonra ne mi oldu? 
Dünyanın en önemli en hassas yerlerinde olaylar içinden çıkılamayacak hallere büründü, Filistin’de, Irakta, Bosna’da, Suriye’de, Afganistan'da, Çeçenistan’da en acımasız katliamlar yapıldı, halk birbirine kırdırıldı. Sırada TÜRKİYE var ama yanıldıklarını hala bilmiyorlar. 


Çünkü bizim Milletimiz her türlü tehdit karşısında yek vücut oluyor. Bizim Milletimiz Vatanını ve Devletini çok seviyor. Bizde iç karışıklık ASLA olmaz.


Günümüz TÜRKİYE de fikir kirliliği yaşanmaktadır. Her söylenene hemen inanıyoruz. 
Diktatör kelimesini tekrarlayarak bizleri dünyaya diktatör olarak tanıtıyorlar. 
Adalet kelimesi ile adaletsiz olduğumuzu lanse etmeye çalışıyorlar. 
Bu dünyanın Merhameti de Adaleti de Büyük Türkiye dedir. 
Sıçak savaş dönemi başlamış, Büyük Türkiye’nin manevi sınırları, fiziki sınırlara ulaşana dek savaşacağız. 
Ölmek yok, şehit olmak var!

​​​​​​Emre KAYIRLI 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum