Gökhan AYYILDIZ

Gökhan AYYILDIZ


2023 ‘’MENZİL’’İ..

04 Eylül 2017 - 23:30 - Güncelleme: 05 Eylül 2017 - 07:32

Arkadaşlarımdan neredeyse iki tanesinden biri Cemaatler ile alakalı sosyal paylaşım sitelerinde paylaşım yapıyorlar . Belli ki cemaatler üzerine operasyon var ve halkı cemaatler üzerinden kışkırtacaklar , bilerek ve bilmeyerek buna alet olunuyor.


 

LÜTFEN BU OYUNA ALET OLMAYALIM...


 

Her yeri kaşıdılar başarılı olamadılar bu milleti bölemediler şimdi cemaatler üzerinden bölmeye çalışıyorlar.


 

Özellikle Menzil Cemaatine karşı büyük bir karalama kampanyası başlatılmış...


 

Hep söylüyorum benim için en iyi cemaat CAMİ CEMAATİ...Hiç bir cemaate mensup değil hiçbir zamanda olmadım.


 

Lakin şunu ifade etmek istiyorum ,Fetö bir Terör Örgütü çıktı diye Ehl-i Sünnet Cemaatleri de karalamak hepsi aynıdır demek aynı Ensar Vakfı'nda bir şerefsiz sapık çıktı diye tüm Ensar Vakfını karalamak gibidir.


 

Başka bir örnek vermek gerekirse bir öğretmen düşünelim öğrenciye taciz etmiş bu durumda tüm Milli Eğitimi karalayabilir miyiz, tüm öğretmenler sapıktır diyebilir miyiz ?


 

Menzil Cemaatine bağlı çok arkadaşım var ve inanın eski hayatlarını bir görseniz sadece o hayattan onları kurtardıkları için kurtaran insana eğer ki insansanız, insanların iyiliğini istiyorsanız dua ederdiniz.


 

Korkmayın !


 

Eğer ki bu cemaat  velev ki sizin dediğiniz gibi Fetövari olursa sizin tabirinizle Pensilvanya gitti Menzilvanya geldi şeklinde olursa halkımız Fetö Terör Örgütüne verdiği cevabı onlara da verecektir.


 

Lakin ben  şimdi ye kadar bu cemaatin İsrail ve Amerika yanlısı bir tutum sergilediklerini veyahutta Seyda'larının orada yaşadıklarına şahit olmadım.


 

Ticaret yapıyorlar ve ticari anlamda gerçekten geniş bir yelpaze oluşturdular. Lakin önemli olan bu paraları nasıl kazandıkları ve kimlere harcadıklarıdır.


 

Değerli Kardeşlerim !


 

Lütfen bu oyuna gelmeyelim .. Cemaatleri üzerine oynanan bir oyun var ve halk kışkırtılıp psikolojik darbe oluşturmaya çalışan Fetö'cu şerefsizlerin ve ülkemizin kötülüğünü isteyen karanlık güçlerin oyununa gelmeyelim.


 

Burdan da ehl-i sünnet cemaatlere sesleniyorum.Nedendir bilmem bir cemaat diğerini beğenmiyor ve hepsi kendinin ehl-i sünnet olduğunu söylüyor.Gerçi biz Müslümanların dünyada ki kanayan yarası bu bir ve beraber olamıyoruz.

 

Aynı şekilde Arakan,Filistin ve diğer Müslüman ülkelerinde yapılan zulümlerde ehl-i sünnet cemaatler olarak o müslüman kardeşlerimize destek amaçlı çok büyük mitingler ve tepkiler vermenizi temenni ediyorum.

 

Yazımı sonlandırırken bir kez daha ifade etmek istiyorum ki lütfen bu algı operasyonlarına alet olmayalım ülkemizin birlik ve beraberliğine yapılan saldırılara karşı birliğimizi beraberliğimizi bozmayalım ..

 

Beraberliğimizi bozmayalım ki ülkemizin 2023 MENZİL’inde hedeflerimize varalım..

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum