Gökhan AYYILDIZ

Gökhan AYYILDIZ


DİKKAT ...!!!

01 Ağustos 2017 - 20:13 - Güncelleme: 01 Ağustos 2017 - 21:28

16 Nisan referandum sonuçları toparlanmamız gerektiğinin ilk mesajıdır.

 

Sayın Cumhurbaşkanımız bunun farkına varmış olacak ki ‘’Sizinle olmaz bu iş elinizi yüzünüze bulaştırdınız ‘’ mesajını Sayın Ahmet Davutoğlu’ndan sonra Sayın Binali Yıldırım’a da vererek partinin Genel Başkanlığına geçmiştir.

 

Çok sıkıntılı bir süreçte partinin başına geçti…

 

Taşerona kadro bekleyenler, idam bekleyenler, siyasette fetö temizliği bekleyenler, parti içerisindeki rugan ayakkabılı rayban gözlüklü takımdan artık bezginlik gelenler.

 

Dağ gibi dertler, kartopu gibi her geçen gün büyüyen sorunlar ve kendi tabiriyle Yalnız kalan Sayın Recep Tayyip Erdoğan. Gerçekten ALLAH yardımcısı olsun ve büyük tehlike güvencesi olan halkta onu çok seven halkta mırıldamaların rahatsızlıkların ‘’Yeter artık 15 senedir öyle olacak böyle olacak bekle bekle millet paranın anasını ağlattı biz yerimizde sayıyoruz zaten fetö temizliğinde de siyasetçiler alınmadı ‘’ gibi mırıldamalar başladı.

 

Bir şeyler yapılmalıdır ve Sayın Erdoğan’da bunun çok iyi farkında. Köklü bir değişim fabrika ayarlarına dönüş, siyasette fetö temizliği, taşerona kadro gibi.

 

Sayın Erdoğan kapalı kapılar arkasında eminim toparlanmalıyız talimatını veriyordur, her geçen gün kan kaybeden bir Ak Parti’nin farkında ve acil önlem planlarıyla bir nevi kanamaya şu anlık tampon pansuman yapmak isteyecektir.

 

 

 

İnsanların en büyük beklentisi en çok sevdiklerindendir. İşte bu anlamda halk Sayın Erdoğan’ın Genel Başkanlığa geçmesinden sonra beklentilerini de büyük tutmaya başlamıştır.Sayın Erdoğan’a sevgi gerçekten büyük mesela büyük sitelerde admin görevi yapıyorum. Sayın Erdoğan’ın her resmi binlerce insan tarafından paylaştığımızda ilgi görüyor işte Sayın Erdoğan bu ilgi elinde tutmak istiyor lakin o sitelerimizde şunu da görüyoruz ‘’Şu yapılmasa bir daha oy yok bu yapılmasa bir daha oy yok diyenlerin sayısı da azımsanmayacak kadar çok..

 

Bekleyip göreceğiz, sabırla bekleyeceğiz. Emin olun ki, bizim farkında olduklarımızın sayın Erdoğan fazlasıyla farkında. Halkın beklentilerini okuyabilen kurt bir siyasetçi. Biliyor ki artık taşeron çalışanımız taşerona müjde değil taşerona kadro istiyor, biliyor ki Ak Parti tabanı siyasette fetö temizliği bekliyor, idam bekliyor, adalet bekliyor.

 

Bekleyerek toparlanacağız, sabrederek toparlanacağız …

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum