Gökhan AYYILDIZ

Gökhan AYYILDIZ


TAYYİP ERDOĞAN İHRAÇ EDİLECEK Mİ ?

27 Temmuz 2017 - 23:47 - Güncelleme: 28 Temmuz 2017 - 14:19

‘’Bırakın gidin ‘’ dedi.

Vekiller,,İlçe Başkanları,İl Başkanları arasında sürtüşme var çekememezlik var nispet var  birbirlerinin katıldıkları programlara katılmıyorlar dedi.

Parti içi mahremleri deşifre etti (!)

Kol kırılır yen içinde kalır (!) bunu bilmedi mi ?

İnsanın canı acıyor partimizle alakalı ufacık bir eleştiri yaptığımızda işte siyasi büyüklerim beni arayıp bu cümleleri kullandılar hep bana …

Çok zengin oluyorlar,makamlar arası kavga var , teşkilat umursanmıyor dendiğimde ihraca gönderildim bugün ise söylediklerimi sayın Cumhurbaşkanımız ve Ak Parti Genel Başkanı söylüyor.

Biz buna Teşkilatçı yapıdan gelenlerin serzenişi dediğimizde mahremleri ortaya döküyorsun bunlar kapalı kapılar arkasında konuşulur diyorlardı.Şimdi ise bizim yıllardır haykırdıklarımızı sayın Cumhurbaşkanımız Türkiye’nin hatta Dünyanın önünde haykırıyor.

 

Çok bozulduk (!)

 

Özümüzden,sözümüzden çok uzaklaştık. Menfaati imanlarının önüne geçenler gerçekten dava adamı olanları çok küstürdü.

 

Ak Parti’yi Ticaret Kapısı olarak görenler Gönül Kapısı olarak görenleri çok incitti.

Teşkilatların sadece seçim zamanları hatırlandığı ,Teşkilatta ki bir bacımızın çok güzel bir ifadesiyle ‘’ Seçim zamanı elin adamlarının kapılarını çalıyoruz donla karşımıza çıkıyor Gökhan Bey ‘’ dediği ve benim cevabımı da kendi tabiriyle ömür boyu unutmayacağı ‘’ Hanfendi birilerinin kirli donlarını  örtbas etmek için don ile karşınıza  çıkacak kadar mücadele etmek zorundasınız ‘’ dediğimiz dönemleri yaşıyoruz.

 

Artık halının altı doldu taştı (!)

 

Fabrika ayarlarına dönmeliyiz. Biz fakir fukaranın hakkı garibanın  sesi olarak yola çıktık .Fetö Terör Örgütü kadar teşkilatımızın insanları değer görmedi (!)

O örgütün mensupları çatır  çatır makam aldılar,ihale aldılar , işe sokuldular.

Teşkilata da geriye kalan kuru bir gaz almak kaldı  (!)

Bilmiyordunuz Terör Örgütü olduklarını o nedenle affettik (!)

Ama artık teşkilata yediğiniz hakları geri vermenin zamanı gelmedi mi ?

 

Artık Cumhurbaşkanımızda sesli bir şekilde dillendiriyor ya bu işi adam gibi yapın ya da GİDİN (!)

 

Hadi bakalım şimdi bende size diyorum gücünüz yetiyorsa ben bunları dediğimde beni arayıp uyarıyordunuz ihraca veriyordunuz Cumhurbaşkan’ımı da verin de görelim (!)

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum