Kadir KARAKUŞ

Kadir KARAKUŞ

SİYASET-GÜNDEM-ANALİZ

Biri Saman mı Dedi..!

19 Temmuz 2018 - 01:22

Selamün aleyküm değerli okurlar..

Son dönemlerde saman ithalinden bahseden muhalefet, neden ülkemizin geldiği önemli konuma değinmiyor?

Ey Muhalefet, İktidar Parti'yi eleştirmek yerine, neden ülkemizi her defasında küçük duruma düşürmeye çalışıyorsunuz?

Sizin yaptığınız Muhalefet değil rezilliktir..!

Muhalefet dediğin MHP gibi olacak yeri geldiğinde eleştirecek, yeri geldiğinde İktidar Parti'si nin ülkemize yaptığı hizmetleri övecek ve en onemlisi dış düşmana karşı vatanımızı savunacaksınız..

Dünyada hiç Muhalefet yoktur ki (CHP) den bahsediyorum,  ülkesini yabancı basına karşı küçük düşürmesin, ülkesini yabancı devletlere şikayet etmesin.

Ama bir türlü milli olmak istemeyen,Muhalefet her seferinde ülkemizi Uluslararası Mahkeme"ye şikayet ediyor ve buna rağmen halen daha millicilikten bahsediyor..

Yazık size.. yazık size inanıp oy verenlere..

Daha dün bu içindeki halk kelimesi olan Parti, halka düşman olan, kıravatlı teröristleri Meclis' e sokmak için elinden geleni yaptı.. CHP Vekiller terörist cenazelerin de boy gösterdi, HDP için her evden bir oy kampanyası başlattı..!

Ey CHP'ye oy veren vatandaşlar, vicdanınız rahatmı? El birliği ile binlerce masum insanın katili olan teröristleri Meclis'e soktunuz..

Yıllardır hep yalanların arkasına sığındınız, hiç utanmadan sayın Başkan'ımız Recep Tayyip Erdoğan'a ve ailesine iftira attınız..

Yok Saman yok buğday dediniz ama yerli gemimiz Milgem'den, Altay tankından, Cirit fuzesinden, Atak Helikopter'in den Sihalardan bahsetmediniz..

Biz helal olsun artık milli savaş Helikopter'i satıyoruz diyoruz, siz halen daha saman ithalinden bahsediyorsunuz..

Saman olayını araştırdım, sadece iki defa saman ithal etmişiz. Nedeni ise kuraklık oldugundan fiyatları dengelemek için 5 bin ton saman ithal etmişiz.. Yani toplamda 130 bin dolarlık bir ithal..

Samandan başlamışken milyar dolarlık ihracattan bahsedelim.. Daha dün Pakistan'a Atak Helikopter'i ve 4 Milgem gemimizi sattık..

Malezya ile Denizaltı projesi üretiyoruz, Ukranya ile Siha yapıyoruz.. Savunma sanayimizin gelişim hızına hiç bir ülke yetişemezken, sen halen daha saman diyorsun..

İçlerinden biride çıkıp demiyor ki, helal olsun adamlar ülkeyi ne hale getirdi. Daha dün bir Helikopter, Şavaş gemisi yada Siha için başka ülkerin kapısında dilenirken, bugün tamamı yerli ürünlerimizi yapıp Dünya pazarına çıkartıyoruz..

EY yalancı ve iftiracı Muhalefet, tamam Ülke düşmanları çekmiyor bu durumu sana ne oluyor..! Yoksa sendemi düşmansın?

YORUMLAR

  • 0 Yorum