Kuşçubaşı Eşref

Kuşçubaşı Eşref


MERAL HANIM'A ZOR SORULAR

17 Mayıs 2018 - 23:55 - Güncelleme: 18 Mayıs 2018 - 00:09

MERAL HANIM’A ZOR SORULAR

    Biz bir insanı bir şeyle itham ederken boş konuşmayız biiznillah. PDY Terör örgütü üyelerinin öyle zamanları olacak ki artık, nefeslerinden korkar hale gelecekler. Hazırsanız başlıyoruz…

     Meral Hanım, “Fetö ile ilgim, iltisakım irtibatım yok” diyordun ya, gırtlağına kadar Fetö’ye bulaşıp bulaşmadığını kamuoyunun takdirine bırakacağım. Emin ol, sonun Nazlı Ilıcak’tan beter olacak!

    Ey Akşener, sen çıkıp bir buçuk yıl önce bağıra çağıra dememiş miydin ki “benim Fetö ile ilişkim bağım olduğunu kanıtlamayan şerefsizdir!” diye? Ben de o gün şunu söylemiştim sana; “madem Fetö’cü değilsin, o halde sana Fetö’cü diyenleri niçin mahkemeye vermedin?”

       Sana bugün biraz zor sorular soracağım ama bana bağırma olur mu? Korkuyorum sonra;

Meral Abla, Fetö’nün TSK İmamı Adil Öksüz ile 15 Temmuz’ dan önce ve sonra görüştünüz mü? Görüştüyseniz kaç defa ve nerelerde görüştünüz? 15 Temmuz’ dan sonra, Adil Öksüz’ün saklandığı yeri biliyor muydunuz? Adil Öksüz’ün Yurt dışına kaçışına yardım ettiniz mi? Almanya’nın Avrupa İşlerinden Sorumlu Bakanı Michael Roth, sana hangi konularda güvence verdi? Durup dururken İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Adil Öksüz iddiasını niçin gündeme getirmiş olabilir? Bu iddianın perde arkasını araştırma gereği duyuyor musunuz? Geçtiğimiz günlerde BND ajanlarıyla yaptığınız toplantının içeriğini kamuoyuyla paylaşacak mısınız, yoksa ben sizinle birlikte, HDP ve tabanının nasıl aynı anda sokağa çıkıp da kaos planladığınızı bir sonraki yazımda anlatayım mı? Fatih Akşener neyiniz oluyor? 17-25 Aralık sürecinde Fetö’cü Emre Uslu ile benzer Twit atmış, “Bırakın beni ve ailemi, sülalemde Fetö’cü yoktur, bulun siyasetten çekileyim” demiştiniz, pekâlâ şimdi adaylıktan çekilmeyi düşünüyor musunuz? Partinizde Fetö’cü olmadığını söyleyip duruyorsunuz, peki sosyal medya iletişim sorumlunuz olan Kerim Çoraklık’ın 17-25 Aralık’ta attığı twitleri hiç mi görmediniz? Meral hanım, Adil Öksüz ile görüştünüz mü? Görüştüyseniz kaç defa görüştünüz? Aranızdaki iletişimi sağlayan aracı- aracılar kimlerdi? O kişi veya kişiler şu an partinizde hangi görevlerde bulunuyorlar? Milletvekili aday listenizi kim belirliyor, bu listeler hangi kıstaslarla belirleniyor?

    Ey Akşener; tahliyesini istediğiniz şahıs (Selahattin Demirtaş) ve avaneleri Eren’lerin, katili, Yasin’lerin katili, on binlerce Mehmetçik ve masum vatandaşın katilleridir! Hangi “eşit şartlar”dan bahsediyorsunuz?

    Akşener kimdir?

      Meral Akşener eski içişleri bakanı; faili meçhul cinayetler onun döneminde patlama yapmıştır. Unutanlara hatırlatalım. (29.04.2016 Birgün gazetesindeki “Meral Akşener'den 'faili meçhul' cinayet itirafı: İçişleri Bakanı olduğum dönemde...” başlıklı habere bakın.)

  Ey kâinat pezevengi ve avaneleri; takke düştü kel göründü! Hepiniz Fetö ile iş birliği ve Vatana ihanetten "YARGILANACAKSINIZ" Hadi şimdi çıkıp sorduğum sorularımı cevapla bakalım sayın Akşener hanımefendi? Kızmadan ve bağırmadan cevapla…

  Fetö’nün, içerideki dönmeleri, siz bizi uyuyor mu sanıyorsunuz? Vallahi, Billahi, Tillahi uyumuyoruz. Uyumayacağız da nerede, ne nane yediğinizi kimin, kimin emrine girdiğini ayrıntısıyla biliyoruz. Zamanı geldikçe tek tek açıklayacağız bunları. Sonunuz geldi!

   Biraz da son günlerde TSK’da yapılan operasyonlara değinelim. Son 10 gündür TSK içinde yapılan Fetö operasyonları analizi; Fetö,15 Temmuz darbe girişiminde kullanmadığı çok sayıda, Kamuflaj giymiş kripto militanını Haziran (Kiraz zamanı), Askeri, Yargıtay, Bürokrasi, ortak darbesinin tetikçisi olarak kullanacaktı. Tezgâhları bozuldu elhamdülillah.

   Erken secimle tezgâhları bozulan alçaklar; İnlerinizi tarumar edeceğiz. Ey Meral, sana da sıra gelecek. Bir hamle kaldı. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin gücünü "GÖRECEKSİN!"

         Çok önemli bir istihbarat: 25- 30 Haziran 2018 tarihleri arasında, Yurt dışına uçmak için THY, Özel Havayolları ve Türkiye’ye seferi olan yabancı Hava yolu şirketlerinden Rezervasyon yaptıran kişi sayısı bugüne kadar 60 bin kişi olmuş! Dikkat edin. Bilet alan değil, Rezervasyon yaptıran kişi sayısı. Bilet alsalar açığa çıkacaklar çünkü!

         Biz;

        Dede Korkut Nefesiyiz, Ahmet Yesevi Ocağının Ateşiyiz, Anadolu’yu Yurt Yapan, Horasan Erleriyiz! Ve biz çok iyi biliyoruz ki, uyursak sabaha kalmaz kıyamet kopar…

        Bize paranoyak diyorlarmış, vatan haini olmaktansa paranoyak olmayı tercih ederiz, işte o zaman bir kere ölürüz, ama ADAM gibi şerefimizle onurumuzla ölürüz.

        Okçular tepesinde gözünü kırpmadan gece gündüz demeden nöbet tutan dava erlerine selam olsun! Gazamız mübarek olsun!

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum