Okan AŞCI

Okan AŞCI

GÜNDEM|SİYASET

BAŞLIKSIZ MAKALE- Dünya dünya olalı böyle zulüm görmedi.

26 Haziran 2017 - 12:04 - Güncelleme: 26 Haziran 2017 - 20:08

 

BAŞLIKSIZ MAKALE

Dünya dünya olalı böyle zulüm görmedi. Mescidi aksa da namaz kılmak için duvardan tırmanan müslümanlar, arakanda müslüman olduğu için katledilen müslümanlar, Suriye'de Siyonist hedefler için kırılan müslümanlar, İngiltere'de üzerine araba sürülen müslümanlar, Filistin'de öldürülen müslümanlar, Türkiye'de şehit edilen müslümanlar, Mısır'da darbe yapılan müslümanlar, Pakistan'da, Afganistan'da Irak'ta kısacası Dünya'nın her yerinde ölen, zulüm gören, ezilen, itilen müslümanlar sonra İslami terör var islamafobia var. Yersen. Basbaya Hristiyan terör örgütü işi bunlar ve tek bir amacı var. İSLAMİYETİ dünya üzerinden silmek. 

ABD / İSRAİL / AVRUPA
Bütün şer odakları dünyada müslüman katliamı yapıyor sen hala ADALET yürüyüşü yapmaya çalışıyor, velevki .bneyiz diyerek sokaklarda hak arıyorsan hakkaten .bnesin be şeref yoksunu zevat. ABD İSRAİL AVRUPA emin ol inandığı din uğruna katlediyor müslümanları. sadece bu üçümü asla! müslüman olmayan ne kadar ülke devlet millet varsa hepsi VATİKAN TERÖR ÖRGÜTÜ'nün hizmetinde nerde müslüman katledebilirim diye sabah akşam çalışıyorlar bilmiş ol. 
Asıl öfkem hala bu kadar katliam varken bizim sözde müslümanlara. hala bir olmanın ne demek olduğunu bilmeyen ümmete. illa başınıza bir peygamber mi lazım. hani bizim toplumun alimleri, yazarları, kanaat önderleri nerdesiniz. neden bu ümmeti birleştirmek için çabalamıyorsunuz. Sosyal medyada hayallerinizi sıralarken maşaALLAH sayfalarca yazılar dökersiniz de neden hayata geçirmek için çabalamazsınız. Bu iş ben cahillere kaldıysa eğer, size söz veriyorum sizi eleştirmekten yorulmayacak bu kalem. Bizi bu hale getiren yine biziz. Kimseye kızmaya hakkımız yok. Çünkü Kafir dediğin topluluk, Kafirliğini yapıyor, seni beni uyutmak için elinden gelen ne varsa ardına koymuyor. Kafirler buna inanıyor da sen neye inanıyorsun be MÜSLÜMAN.. 
Bir vakit namaz kılmadan ELHAMDÜLİLLAH müslümanım diyebiliyorsan eksiksin be kardeşim. Öyle Ağzından Çıkmasıyla Müslüman olunmuyor.

ASRIN BELASI SİYONİZM KADAR DA TELEVİZYONDUR
Neden mi ? Hangi kanalı açarsan aç, illa bir survivor, bir evlilik programı, bir giyim kuşam programı. Dizi dediğin şey tarihi, siyasi, dini değilse zaman kaybından başka birşey değildir. Kısaca beyninizi uyuşturacak ne varsa o dünyanın içine sığdığı kutuda mevcut.  Bırak artık o kutuya takılı kalmayı da şöyle bir düşün ne yapabilirim diye. Televizyon eğer senin amacına hizmet etmiyorsa, benzin döküp yakılası bir eşyadır. Hamd Olsun benim evimde böyle yayınlar izlenmez. Amacının farkına erken varıp, TV'yi benim amacıma hizmet edecek şekilde kullananlardanım. Yaptıkları yayınlarla inancımızın içini bir güzel boşaltıyorlar. Mübarek razaman ayında TV'de hala sakız orucu bozarmı diye soru geliyorsa, ağlanası haldeyiz de utancımızdan ağlayamıyoruz demektir.. 

BİZLER KISIK SESLER DEĞİLİZ ARTIK

Bizler Kısık Sesleriz ile başlayan DUA şiirini bağıra bağıra okumakla olmuyor. Bizler artık kısık sesler olmamalıyız ki RABBİM zaten o minarelerden ezanları eksik etmeyecektir. Rabbimin bütün nimetleri ayağının altına serilmiş sana hizmet ediyorken, nedendir bu gaflet. Hiç düşünmezmisin bu gafletten de hesap vereceksin... 


OKUMAK İNSANIN KİŞİLİK DEVRİMİDİR
Dünyanın en büyük edebi eseri, en güzel ve en çok okunması gereken kitabı KUR-AN'ı KERİM'dir..
Cehaletimize son verecek en güzel şey okumaktır. Okurken ne okuduğumuza da dikkat etmek gerekir. AŞK romanı okumak, zaman kaybından başka birşey değildir . Üslubuna, gramerine, kalemine, hayata bakışına etki edecek bilgiye dayalı kitaplar okursanız eğer kişilik devriminiz olacaktır...
Neden başlıksız makale ismini verdim. Bu yazdıklarıma atacak bir başlık bulamadım o yüzden. İsterim ki bu yazıyı okuyan kardeşim başlığını atsın..

Selam ve Dua ile...

Okan AŞCI / bihavadis.com
Facebook: okan.asci
Twitter : @OknAsc
İnstagram : kanbey1453

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum