Okan AŞCI

Okan AŞCI

GÜNDEM|SİYASET

IKBY TEORİLER BÖLÜM 1

27 Eylül 2017 - 23:48 - Güncelleme: 28 Eylül 2017 - 09:05

IKBY TEORİLERİ 1. BÖLÜM

SelamünAleyküm

"Esirgeyen ve Bağışlayan ALLAH'ın Adıyla"

Tarihler 25 Eylül 2017 gösterdiğinde, tüm Dünya'nın ilginçtir ki Türkiye ile birlikte karşı çıktığı ve "Dünya Siyaset Gündemi"nde bomba etkisi oluşturan, Barzani Efendi'nin Bağımsızlık referandumu yapıldı. Sonuç beklendiği üzere %48 gibi çiğ bir katılım ile ve bu oran üzerinden %98 nokta bilmem kaç  EVET çıkmasıyla sonuçlandı..

TEORİ 1 HEDEF NEDİR ?
Benim kanaatime göre Arz-ı Mevud'dur. Daha önceki BARZANİ KİMDİR başlıklı yazımda ailenin geçmişini yazmıştım. Aile zaten yahudi olup, kuruluş stratejisi ve hizmet ettiği amaç malumdur. Tarihinin hiç bir döneminde  YAHUDİLERİN ve İSRAİL'in sözünden çıkmamış aile şimdi neden çıksın ki ? Onlarda bizdeki gibi kimliğinde Müslüman yazıpta ALLAH'a ve Resulune (HAŞA) küfr edecek adam nerdeyse yoktur.

TEORİ 2  BİR SONRAKİ HEDEF NERESİDİR ? 
 Önce referandum ile sözde KÜRDİSTAN Devletini meşru hale getirecekler, sonra bu hattı PKK ve YPG desteği ile   DAEŞ'le mücadele adı altında Suriye'nin Kuzeyine doğru hamle yapıp, bizim engellediğimiz TERÖR KORİDORU'na meşru devlet kılıfı uyduracaklar..

TEORİ 3 TÜRKİYE
Hepimizinde bildiği gibi bir sonraki hedef Türkiye'dir. Sözde bu devlet haddi olmadan Türkiye'de KDP ( Kürdistan Demokrat Parti ) adı ile doğu ve güneydoğu anadolu coğrafyasında , kulis çalışmalarına başlayacak. (HDP li deyyusların özerklik ilan etmeleri ve hendeğe gömülmelerinden ders çıkarmamışlar anlaşılan) 
Hatta bir adım daha ilerleyip, bölgedeki halka "Bakın biz devleti kurduk, sıra sizin asırlardır yaşadığınız bu topraklarda" deyip Türkiye'den toprak isteme hadsizliğine kadar gelecekler..

TEORİ 4 İSRAİL
İsrail'de biz sizi çok seviyok, ölüyok sizin için, aman özgür olun, aman bagımsız olun, işte biz size destek vereceğiz,  naraları ile galeyana getirdiği kardeşlerimizi yüzyıllardır huzur içinde yaşadığı bu topraklara düşmanca yaklaşmalarını sağlayıp, İÇ SAVAŞA kadar sürükleyecekler..

TEORİ 5 DAEŞLE MÜCADELE 
2 numaralı teoride belirttiğim konuyu şimdi biraz açalım. DAEŞ programı sona gelmiş bir programdır. Görevini tamamlamış, amacına ulaşmış ve son adımlarını, son nefesini verme durumuna geçmiştir. IKBY, DAEŞ'le mücadele edeceğim diyerek yönünü Kuzey Suriye tarafına dönecektir. tabiki yanında ABD ile birlikte. Bu bölgeye bu mental ile ulaşabilirse, bütün DAEŞ militanlarını tek kurşun atmadan yok edecek.(aslında olan, o militanların IKBY hattına geçmesi) Suriye'de terörü bitiren kahraman olarak kürt kardeşlerimizin  gözünde biraz daha prim yapacak..

TEORİ 6 SUİKAST Mİ ECEL Mİ
Haberi aynen şöyle geçecekler
#SonDakika 
Bağımsız Kurdistan Devleti'nin Kurucusu Mesud Barzani kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti...
Hayda...

TEORİ 7 Peki Şimdi ne olacak
Hemen hızlı bir seçim. Rothshild hanedanından bir tane yeni başkan. İlk iş İsrail-ABD-ALMANYA ile muhteşem ilişkiler. İkinci iş doğudaki vatandaşlarımızın hakkını korumak için Türkiye'ye SAVAŞ.
Devam 

TEORİ 8 TABİKİDE HÜSRAN
"Hangi Çılgın Bana Zincir Vuracakmış Şaşarım"
"Kükremiş Sel Gibiyim Bendimi Çiğner Aşarım"
"Yırtarım Dağları, Enginlere Sığmam Taşarım"

ŞİMDİ

Size de garip gelmiyor mu ? Yazının başında şöyle bir tabir kullanmıştım. 
"Tüm Dünya'nın ilginçtir ki Türkiye ile birlikte karşı çıktığı" 

Ne zamandan beri bizim karşı çıktığımız bir konuya tüm dünyadan aynı ses çıkıyor. İnanın ben hatırlamıyorum. Ne İRAN, ne ABD, ne ALMANYA nede HOLLANDA nede bilmem neresi, dost olmadığımız hatta ve hatta ilk fırsatta birbirimize karşı söylemlerde bulunduğumuz ülkeler, bizim ile birlikte karşı çıktı bu referanduma. BÜYÜK İRONİ

Hadi birden tersten teori üretelim

Mesela diyelim ki bu referandum bizim oyunumuz olsa BATILI devletler bunun farkında olsa bu olaya nasıl ses verirlerdi. 
Sesinizi duyar gibi oldum.  KESİNLİKLE karşı çıkarlardı Değil mi..
Bilmem anlatabildim mi ? 

Selam ve Dua İle 


Okan AŞCI / bihavadis.com
Facebook : www.facebook.com/okan.asci
Twitter      : www.twitter.com/OknAsc
İnstagram : www.instagram.com/KanBey1453

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum