Okan AŞCI

Okan AŞCI

GÜNDEM|SİYASET

İSRAİL'e KIZMAK DA NE DEMEK ?

24 Temmuz 2017 - 00:05 - Güncelleme: 24 Temmuz 2017 - 07:25

İSRAİL'e KIZMAK DA NE DEMEK ?


İsrail'e kızamayız. Neden kızalım.. Sapkın inancının gerekliliklerini yerine getirdiği için mi ? Bize göre sapkın olan inancının. Dünya'yı terörize etmeyi hiç bir inanç sistemi kabul etmez. Yahudilik hariç. Onlar da her yol mübahtır. Şimdi sen onları bırakta kendine bir bak bakalım. HAKK olan inancının gerekliliklerini ne kadar yerine getiriyorsun. Bak adamlar sapkınlıkların kılıflar uydurarak neler yapıyorlar. Ben caddeye çıkıp içimden geldiği için ALLAHUEKBER diye bağırsam, canlı bombayım diye yemediğim dayak kalmaz. 


Benimde her müslüman gibi vicdanım sızlıyor elbet. En azından ben bir çok yahudi malından kendimi soyutladım. Kesinlikle ve kesinlikle kullanmıyorum, evime asla sokmuyorum..

Durmayacaklar!..

 Dünya üzerinde tek bir müslüman kalmayana kadar devam edecekler. ŞAŞIRDINIZ MI ? TAbiki de şaşırmadınız. İdeolojileri bu ve biz bunu çok iyi biliyoruz
Sen! Sen! sana sesleniyorum uyuyan müslüman. İnan başına gelenleri hakediyorsun. 

Ben bu satıları yazarken sen cebinde büyük ihtimalle siyonistin sigarasını taşıyorsun. 

Belkide dolabında buz gibi COCA COLA vardır yada masanın üstünde. 
Çamaşırların ARİEL ile mi da temiz oluyor yoksa OMO ile mi.. 

LEVIS pantolonunu da mı çıkarmadın şu makaleyi okurken. 

Bak İPHONE 8 çıkıcakmış yakında aman kaçırma. Ya da İphone telefonun ile facebook'a girip Lanet oku   BEN-İ İSRAİL'e.. Ben-i İsrail ne demek anlamadın mı ? Sen bu CAHİLLİKLE daha çok bomba yersin tependen, metal dedektöründen geçmeden Mescid-i Aksa'ya giremezsin. 

EVET SEN BEN BİZ HEPİMİZ HAKEDİYORUZ BUNLARI

Şimdi al sen bu makaleyi, ALGİDA dondurmanı yerken ailene bir oku!.

Efendimizin S.A.V. in kullandığı MİSVAK'ı beğenme, ama diş sağlığına gelince "Abi En iyisi İPANA" de. 

Televizyonun başına geçer ne kadar luzümsuz program var ise hepsini hepsini seyret, ama en büyük BEDDUA'yı İsrail'e biz et. 

İSRAİL'e kızmaya hakkımız yok

Biz Türkiyemizde 2 tane örtülü bacımızı 782.000 kilometre kareye sığdıramıyoruz, ama onlar  dini ideolojileri uğruna neler yapıyorlar. Hemde hiç acımadan, korkmadan. Biz MÜSLÜMANLAR olarak binmişiz ABD'nin BATI'nın kayığına, ne derse onu yapıyoruz. 

Az önce bir son dakika geçti ajanslardan gören var mı bilmiyorum.. Körfez ülkeleri Mescid-i Aksa'daki uygulama kalkmazsa İSRAİL'e yaptırım uygulama kararı almışlar. Dünya'nın 4 te 3'ünü yöneten İSRAİL     ( kalan 4 te 1'lik kısım su' dan ibarettir)eminim ki çok korkmuştur. Şimdiden tedbir almaya başlamıştır. 

Yok arkadaşım İSRAİL'i övmüyorum.

Onları bu hale biz getirdik biz büyüttük. Hemde muhteşem bir teknikle ve el birliği ile yaptık. Elimize ne bilgi verdilerse şartsız kabul ettik. Tv'ye hangi filmi koydularsa izledik asla kaçırmadık. Soframıza ne getirdilerse yedik birde ballandıra ballandıra anlattık, "ne yedik be" diyerek. Başımıza Hoca Diye ADNAN OKTAR'ı koydular kabul ettik. (sözüm kabul edenlere yanlış anlaşılmasın). Toprağımıza TOHUM diye verdikleri şey, toprağımızın sonunu getirdi biz bunu da kabul ettik. Herşeyden önemlisi cebimize  PARA koydular DOST zannettik. Zaten heryere PARA ile girdiler, hala da girmeye devam ediyorlar. 

1969'da israil askerleri Mescid-i Aksa'da büyük bir yangına sebep olduklarında dönemin İsrail Başbakanı Golda Meir şunları söylüyor: 

"O gece sabaha kadar korkudan uyuyamadım. Zannediyordum ki Müslümanlar dört bir taraftan İsrail'e girecekler. Lakin sabah oldu ve korkulan olmadı. İşte o zaman idrak ettim ki biz dilediğimizi yapabiliriz, zira bu ümmet uyuyan bir ümmettir" 

 Ne Acı Ama Değilmi..

 

NE YAPMALI 

Ne zaman yerli ve milli markalarımıza sahip çıkarsak işte o zaman İsrail'i bitirmek için adım atmış oluruz. Sanayide millileşirsek, üretimde millileşirsek, tarım bakanlığına tarımdan gelen birini getirirsek belki bir şeyler değiştirebiliriz. 

OKU! diye emreden Rabbinin sözünü dinle ve OKU!. 
Şu nasihatı hiç bir zaman unutma. 
OKU! diye emreden RABBİN, Okudun mu Diye Sormaz mı ?  

Bak şimdi RONİ MARGULİES ne diyor;

Bu memlekette cübbeli erkekler de, başörtülü kadınlar da, fena halde dindar insanlar da, tarikat mensupları da yaşıyor. Hem de çok miktarda. Bi alışın artık buna yahu! Üstelik, bu beğenmediğiniz, küçük gördüğünüz, elinizde olsa ortadan kaldıracağınız insanların %99,9’u IŞİD’ci de değil, elinde pala da yok, kafa da kesmiyor. Benim gibi, sizin gibi, normal, sıradan insanlar. Bu ülkenin halkı işte...  Bu söz bizim içimizdeki müslüman görünümlü yahudilere gelsin. Biz ne zaman "MÜSLÜMAN KARDEŞLER" olursak o zaman İSRAİL'i bitireceğiz.

Kısa bir bilgi : Roni Margulies anne tarafı YAHUDİ'dir. 

Selam ve Dua ile 

Okan AŞCI / bihavadis.com

Facebook : www.facebook.com/okan.asci
Twitter : www.twitter.com/OknAsc
İnstagram : www.instagram.com/KanBey1453

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum