Okan AŞCI

Okan AŞCI

GÜNDEM|SİYASET

PKK-DAEŞ-ABD YENİ ORTAKMIŞ GİBİ ÇEK 

16 Kasım 2017 - 22:57

PKK-DAEŞ-ABD YENİ ORTAKMIŞ GİBİ ÇEK 

SELAMÜNALEYKÜM

"ESİRGEYEN VE BAĞIŞLAYAN ALLAH'IN C.C. ADIYLA"

Yahu hani biz DAEŞ'e tırlarla silah gönderiyorduk ? Ne oldu sesiniz kesildi birden. Bizden gibi görünüpte, asla bizden olmayanlara sözüm. Gazetelerinizde büyük puntolarla yazdınız, köşelerinizde hunharca söylemlerle vurduğunuz, algının dibine geldiğiniz o dönemler için "özür" bile dilemeyecekmisiniz ?

Şimdi BBC, ABD’nin PKK ve DEAŞ’la ortaklıklarını yayınlıyor. Ve bu furya daha yeni başladı. Daha büyük gizli ortaklıklar ilerleyen günlerde ortaya çıkacaktır eminim. İşte o zaman yüzünüzde oluşan ifadeyi görmek isterim. 

Hala anlamadınız mı ey o malum gazeteleri okuyan, malum tvleri seyreden hemşehrilerim. Bu konu yüzünden kırdığınız komşunuzdan, akrabanızdan, arkadaşınızdan özür dilediniz mi ? 

Bizler nerdeyse her yazımızda "yapmayın bu örgütler kardeştir" , "it iti ısırmaz" dediğimizde bize ettiğiniz hakaretler için bile yüzünüz kızarmayacak mı yoksa.

Ama düşünmeyin siz bunları.

Hamd olsun bu kalemler her zaman doğruyu ve Hakkı yazacak ve biz yinede sizlere kızmadan, kırılmadan hakla batılı ayırt etmenize yardımcı olacağız, söz. 

Asıl konu bunun yeni gün yüzüne çıkmış olması. Takip ettiğiniz yazarların ve gazetlerin kimlere hizmet ettiğini bilmeden bunun farkına varmak zor olur. Ama olsun. Bizde bir söz vardır. Zararın neresinden dönersen kârdır. Şimdi uyanıp kâra geçme zamanı. 

Dönem PARTİCİLİK dönemi değil, DEVLETÇİLİK dönemidir. Devletimizin bize, bizimde devletimize ihtiyacımızın en fazla olduğu hassas bir dönemden geçmekteyiz. Bu dönem her türlü pis algı oyunu dönecektir. Daha seçime 2 yıl varken Halkı seçim havasına sokmalarının nedenlerinden biride budur. Yani devleti yalnızlaştırmak. Halk desteğinden uzaklaştırmak.

 Diğer nedeni ise yeni İP'in (İYİ PARTİ) parlatılmasıdır. 

İP ile ilgili kısaca görüşümüde açıklayayım. Ölü doğmuş bir partidir ve tek bir amacı vardır o da CHP'yi bitirmek.

Selam ve Dua İle 

Okan AŞCI / bihavadis.com

Facebook : www.facebook.com/Okan.asci

Twitter :     www.twitter.com/OknAsc

instagram : www.instagram.com/kanbey1453

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum