Ömer Okudan

Ömer Okudan

SİYASET-GÜNDEM-ANALİZ

MERMİYE KARŞI SAPAN TAŞI = KUDÜS

18 Mayıs 2018 - 02:27

Üzerinde Tarih boyunca ağıtlar yakılan, zulmün ve zalimliğin en şedidini görmüş, uğrunda can verilmiş,  kan dökülmüş,  yakılıp, yıkılmış, bir mabed şehir KUDÜS.

Mü'minlerin Namusu, ilk kıblegâhı, miracın sembolü,  her karısı buram, buram,  peygamberi sâda kokan şehir KUDÜS.
Barışın,  direnişin, yılmaz mücadelenin, füzeye, mermiye karşı sapan taşları ile mücadele eden,  cihad şuurunu dünyaya yaşayarak anlatan bir şehir KUDÜS.
Zalim zulmüne fıtratı gereği devam ederken,  hakkı hakim kılmak için,  fıtratı gereği siyonist köle düzenine başkaldıran şehir KUDÜS.
Onurumuz, Milli Davamız, Namusumuz, Kırmızı çizgimiz, imkan değil iman meselesi dediğimiz,  adına birçok kalbi söylemler geliştirip,  bir kısmını icraata döktüğümüz, büyük bir kısmıda sloganlarımızda kalan şehir KUDÜS.
Ölümü göre göre giden insanların, Abd'li Rachel corric'lerin ölüme, Mavi Marmara şehidlerimizin ve adı bilinmeyen isimsizlerin şehadet şerbeti içmek için gittiği hedefin adıdır KUDÜS.
Barışın, adaletin, refah ve huzurun, izzet, ikram ve teslimiyetin, mücadelenin, maddenin hiç olduğu, mananın galebe geldiği ve simgeleştiği simgedir KUDÜS.

Milli Görüş lideri Rahmetli Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamızın Kudüs ile ilgili yaklaşık 33 sene evvel söz konusu açıklamasında sanki bugünü şu şekilde anlatmakta;

Bu vahim olay karşısında asla macun metoduna müsaade edemeyiz. Biz Milli Görüş temsilcisiyiz. Milli çözüm temsilcisiyiz. Bu olayı üç tane lafla kınamış gibi gözükerek milletimizin aldatılmasına müsamaha gösteremeyiz. Bunları uydurmacıktan söyleyeceksiniz, göz göre göre buna göz yumacaksınız, dolaylı yoldan buna yardımcı olacaksınız. Buna müsaade etmemiz asla mümkün değildir. Bu çok mühim bir küstahlıktır. Bu adımla İsrail ‘Yarın Anadolu'yu da kendime vilayet yapacağım' diye ilan ediyor, bu onun ilanının aynıdır! 33 senedir yapılan planlar, programlar, tatbikat ve tecavüzler gösteriyor ki; İsrail'in bu topraklardan çekilmesi yetmez, İslam âleminin ortasında bir çıbanbaşı olmaktan dışarı çıkartılması lazım. Eğer Amerika İsrail'e yardım etmek istiyorsa, bu kadar sevdiği İsrail'e Güney Amerika'da ülke versin. Müslüman topraklarında İsrail'in yeri olamaz.... Dediği gibi bugünde ABD ve siyonist işgal güçlerinin Kudüsü merkezleri haline getirmemeleri için,  kendimizi siper etmeli,  adımlarımızı ona göre atmalı, Filistin davasına her zamankinden daha fazla sahip çıkmak zorundayız.
Kudüs demek Anadolu demektir. Anadolu Halkı Necip Milletimiz dün olduğu gibi bugün de Namus çiğnemedi, Namusunu çiğnetmeyecek, başkasının Namusuna da halel gelmesine engel olacaktır.
Rabbim Alemi İslama birlik sağlamayı, Kudüse islamın,  hüküm sürdüğü,  kan ve gözyaşının değil, barışın adaletin hakim olduğu günleri görmeyi, küffarı bozguna uğratacak orduda nefer olmayı, cümlemize nasip eylesin inşaAllah.
Bu vesile ile Medrese-i Yusufiyyese Hakkın Rahmetine kavuşan  dava adamı, mütefekkir Salih MİRZABEYOĞLU 'na,  Rabbimden Rahmet ailesi , dost ve sevenlerine sabrı cemil temenni ediyorum.
                             Selam ve Dua ile

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum