Veysi FIRAT

Veysi FIRAT


DEVLETİM SEN ÇOK YAŞA

11 Temmuz 2018 - 19:21 - Güncelleme: 11 Temmuz 2018 - 19:57

                              

Kedicik kelimesi ile yapmış olduğu çirkin şeylerin üstünü örtmeye çalışan bu yapı sonunda devlet tarafından dur denildi. Yarı çıplak bayanları erkeklerin karşısında dans ettirerek, aynı zamanda erkekleride kullanan ve islamiyette asla yeri olmayan bu tür şeylerin bir son bulması gerekiyordu ve sonunda son bulundu. 

Eee şimdi ne olacak?

Ben söyleyeyim bundan sonra ne olacağını.

Adnan OKTAR ismini kimse kolay kolay zikretmeyecek

Bunlara destek verenler delik delik saklanacaklar, hatta bizimle hiçbir alakası yok diyerek senden benden daha çok eleştirecekler. Hatta daha ileri giderek birbirlerini ele vererek kendilerini kurtarmaya çalışacaklar.

Tüm mal varlıklarına el konulacak,

Ortaya ses kayıtları, videolar, fotograflar, paralar, silahlar, gizli belgeler, kasa ve özel odalar çıkacak.

Bağlantıların hepsi tek tek ortaya çıkacak. En çokta mağdurlara bir cesaret gelecek ve bunların korkudan anlatamadıkları gizli ne varsa tek tek ortaya çıkacak.

Adnan OKTAR’ı kurtarmak için aranan tüm telefonlar cevapsız kalacak, çabalar fayda vermeyecek. Paranın gücünün yettiği her şeyde, para artık geçersiz olacak paranın gücü yetmeyecek.

Tacizler, şantajlar, tehditler, kumpaslar, tecavüzler aklınıza ne geliyorsa hepsi ortaya kısa sürede çıkacak.

Bu sefer devlet elinden kaçırmadı. Bu operasyon, bundan sonra ki operasyonların aynası olacak. Tertemiz mis gibi bir operasyon. Son derece gizli yapılan bu operasyonda emniyet teşkilatımızı canı gönülden kutluyorum.

Daha operasyondan 1 saat öncesine kadar Adnan OKTAR aşıkları, onun için ölürüm diyenler,  bir anda nefret edenler listesine girecek. Dönekliğin had safına ulaşacaklar bu dönüşle.  

 Yakından uzaktan kim destek veriyorduysa hepsine ateş düşecek, KEDİ gibi delik delik saklanacaklar ve yurt dışına kaçma yolarına gidecekler.

Bundan sonra ne olacak biliyor musunuz? Bu, burada kalmayacak ve devamı hızlı bir şeklide gelecektir kanısındayım. Dernek, vakıf, televizyon, radyo, şirket, dergi ve gazeteler bu yapıya destek veren ne varsa el konulacak. Ben bu yazımı yazarken bazılarına el konulduğu haberleri geliyor.

Kimsenin yaptığı kimseye kar kalmaz…

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum