Gökhan AYYILDIZ

Gökhan AYYILDIZ


AHİRET'TEN YAZIYORUM…

02 Ekim 2017 - 13:20 - Güncelleme: 02 Ekim 2017 - 15:06

Yüce Kitabımız Kuran-ı Kerim’in   Ali imran suresi 185. ayetinde  "Külli nefsin zâikatü'l-

 

mevt", yani "Her nefis ölümü tadacaktır."  diyor.

 

Yaptığımız tüm iyiliklerden  ve kötülüklerden hesaba çekileceğiz. Her şeyin bir hesabı var ,verdiğimiz OYUN’da  bir  hesabı olacak.

 

Diyelim ki, birilerinin dediği gibi sayın Recep Tayyip Erdoğan normalde vatan perver değil,ülke için çalışmıyor, İslam Dini için mücadele etmiyor yani işin özeti bize takiyye yapıyor.

 

Dedik ya hani kul fanidir ve ölümü tadacaktır Rabbim herkese hayırlı ömür nasip etsin ama günümüz gelince baki hayata intikal edeceğiz.

 

Günümüz geldi intikal ettik ve Rabbim sordu dedi ki ‘’Neden Recep Tayyip Erdoğan’a oy verdin ‘’ Rabbim ben öyle bir insan olduğunu bilmiyordum. Namaz kılıyordu,oruç tutuyordu,Kuran okuyordu, Müslüman ülkelerine zülüm edilince ayağa kalkıyordu,Başörtü yasağını kaldırdı,ülkeme hizmet etti yani hem Milliyetçi hem de İslamiyet’çi gözüktü sen demedin mi bize Rabbim insanları zahire göre değerlendirin bende zahire göre yani görünene göre değerlendirdim Kalpleri bilen Yalnızca BENİM dedin  ben Erdoğan’ın kalbini bilemezdim Rabbim ‘’ dedim ve ben bu şekilde savunmamı yaptım.

 

Ya sen CHP’li kardeşim ?

 

Öldün ALLAH’ın huzuruna gittin ve Rabbim sordu neden CHP’ye oy verdin … Yıllarca Başörtü düşmanı olan dini değerlerden uzak olan, okullarda Din dersi verilmesine,dini bir hareket olacağında tepki verenlere,alnı secdeye gitmeyenlere,alkol içenlere ,put heykel sevenlere  neden oy verdin ‘’  soruyorum CHP’li kardeşim sen ne cevap vereceksin ? ALLAH’ım Mustafa Kemal’in partisiydi ondan  dolayı mı oy  verdim diyeceksin ? O tarafta seni Mustafa Kemal’de kurtaramaz çünkü öteki tarafta sorgu-sual Atatürk İlke ve İnkilaplarına bağlılıktan değil İmanın ve İslamın Şartına bağlılıktan olacak.

 

İşte değerli kardeşlerim tüm partilerimizin seçmenleri unutmayalım ölüm var ve Kutsal Kitabımız Kuran-ı Kerim diyor ki ‘’Dünyada kimlerle beraber olursanız Ahiret’te de onlarla beraber olacaksınız ‘’ …

 

O nedenle diyorum ki, oy verirken bir liderin arkasından giderken yaşantısına,yaptıklarına çok dikkat edin gözükene göre tavır sergileyin, böyle yapın ki öteki dünya da Rabbimin katına çıkınca cevap verecek yüzünüz olsun.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum