Okan AŞCI

Okan AŞCI

GÜNDEM|SİYASET

Helikopter yüksek gerilime takılmış mış hadi oradan

04 Haziran 2017 - 17:08 - Güncelleme: 04 Haziran 2017 - 20:43

SelamunAleyküm

Helikopter yüksek gerilime takılmış mış hadi oradan. Bu kaçıncı yüksek gerilim kazası. Geçmiş kazalara bir bakın bir çoğu yüksek gerilim hattından kaynaklanmış. 

Helikoptere takla attıran subaylar yüksek gerilim hattında ip atlarlar. Bal gibi kaza süsü verildi. Bu ve Önceki tüm kazalarda olduğu gibi. Belki Helikopterimiz kör edildi belki yüksek gerilim hattına sürüklendi. Dünya'nın en iyi korunan sistemleri bile SİBER saldırılara maruz kalıp zarar görürken, bir helikopterin sistemini hacklemek zor olmasa gerek. 


Daha biz Şehid BAŞSAVCI Mustafa ALPER'in şokunu atlatamadan 13 tane milli subayımızın Şehadet haberi hepimiz gibi benide fazlasıyla sarstı. Ancak biride çıkıp şunları sorsun: 
Bu kadar kritik görevdeki rütbeli subayın bir helikopter de ne işi var ?
Zorla mı bindirildiler. 
Hala güvenlik zaafiyetlerimiz neden üst seviyede ? 
Güneydoğuda akşam saat 9 da hani birlik denetlenir?. Cevap: HİÇBİRİ

 

Muhtemelen büyük operasyona gidiyorlardı. Belkide KATO'yu PKK İTine mezar edip, son darbeyi vuracaklardı. Birileri gene bir El müsade etmedi. Önceden son vuruşu yapacağımız zaman telefon gelirdi bir yerlerden. şimdilerde ise artık saldırılar siber, düşmanlar daha bir KAHPE..


Sosyal medya ŞAKŞAKÇILARINA ne demeli. Kırmızı Tasmalı Köpek bi çöplükte gebertilmiş. Yahu insan evladı benim 13 Şehidim var. utanmıyormusun dakikalarca bunun haberini yapmaya. hoş sende utanma duygusu olsa O Köpeklere Bekçilik yapmazdın zaten...


Milli Subaylar, Generaller kolay yetişmiyor. Aydoğan Aydın Paşamız için geleceğin Genelkurmay başkanı diyorlardı. Aydoğan Aydın, 15 Temmuz terör saldırısı gecesi, "Bir tek er dahi kışladan dışarı çıkmayacak." emrini vererek efsane olmuştu. Terör operasyonlarının bir numaralı komutanlarından olan Aydoğan Aydın KATO'yu PKK İTine dar etti. komutanımız hakkıyla fazla ileri gitmişti ve maalesef bir güç tarafından durduruldu..

 

Biz hala Milli Komutanlarımızı koruyamıyorsak eğer, büyük bir güvenlik zaafiyetimiz var demektir. Ülkemizin geçirdiği şu zor günlerde böyle acı olayların yaşanması, ordumuzda bir kez daha ACABA FETÖ HAŞHAŞİLERİ izimi var sorusunu gündeme getiriyor. Hemde tam ORDUmuz temizlendi derken..
Büyük bir savaşın içinde olduğumuzu anlamayan kalmamıştır umarım. BATI hiç olmadığı kadar acımasızca geliyor. Size Ortadoğu'da rahat yok mesajını veriyor. Burdan BATI'ya sesleniyorum. Biz Olmadan sizede ortadoğu'da Rahat yok. Görüyorsunuz patlayan bombaları. Kendi Tasmalı itiniz Eninde sonunda sizide ısırmaya başladı. Büyük Siyaset Dehası Recep Tayyip ERDOĞAN'ın dediği gibi “Teröristin iyisi kötüsü olmaz. Teröristlerin hepsi lanetlidir. Terör örgütleri arasında ayrım yapılarak bir yerlere fatura çıkarılmaya çalışılıyorsa bu bumerang gibi gelir o ülkeleri de vurur" ve vuruyorda. ANTİ medeni AVRUPA  masum siviller üzerinden Dünya'ya mesaj vermeye bayılırlar. Onlar için kendi menfaatleri öndedir. Konuşsalar İnsanlığa hizmet ve BARIŞI sağlamak adına yapıyoruz derler.Tabiki yaptıkları masum insanları katletmekten başka birşey değildir.

 Bundan böyle Avrupa Birliğinin Adı AVRUPA TERÖR BİRLİĞİ olarak değiştirilmelidir.


Selam Ve Dua İle 


Okan AŞCI / bihavadis.com

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum