Okan AŞCI

Okan AŞCI

GÜNDEM|SİYASET

KATAR VE HEDEF ÜLKE TÜRKİYE

07 Haziran 2017 - 01:09 - Güncelleme: 07 Haziran 2017 - 01:22

KATAR VE HEDEF ÜLKE TÜRKİYE


BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM


Birçoğumuzun konuya hakim olduğunu bildiğim halde yazma ihtiyacı duydum. 
Rahmetli Erbakan Hocamızın meşhur sözünün, hergün biraz daha vücud bulmuş halidir yaşanalar. Yani "eğer bir gün konu suriye olursa, bilin ki hedef Türkiye'dir". Sadece bu öngörülü cümlesiyle bile sayfalarca makale yazılabilir. Peki ne alaka ?
Suriye bitmek bilmeyen bir krizin içinde bir o tarafa bir bu tarafa doğru sürüklenmektedir. Hedef aslında açık bir şekilde siyonizm hedeflerine ulaşmak. Kısaca ARZ-I MEVUD. 

Peki Katar bunun neresinde. 

ABD'nin sıradaki hedefi İRAN'ı parçalamak. Daha önceki yazılarımda bunu belirtmiştim ve tekrar izah etmek istiyorum. İRAN'ın Ortadoğudaki tek arap dostu KATAR. Basra körfezindeki doğalgaz havzasını ortak kullandıkları için. ABD KATAR'ı durdurarak İRAN'ı hepten yalnızlaştırıp, rahat ikinci SURİYE gibi bir politika gütmek istiyor. Bu Bariz. Arkadasında bir KATAR desteği olmadan İRAN daha kolay bir lokma haline gelecektir. Yani parçalanma sırası İRAN'da. Bu süreçte KATAR'a karşı tedbir alan tüm devletler ABD güdümüne girmiştir. Amerika'nın bu tutumunun altında yatan neden ise  ARZ-I MEVUD hedefine bir adım daha yaklaşmak. Siyonizm hedeflerine ulaşmak ABD'nin yegane hedefidir. 


Peki Türkiye bunun neresinde ? 


Takdir edersiniz Osmanlı'dan beri KATAR emirleri her zaman safını bizden yana belirlemişlerdir. Heleki 2002 ve sonrası dönemde nerdeyse tüm KATAR sermayesi Recep Tayyip Erdoğan'ın bağlantıları sayesinde Türkiye üzerine akmakta ve ABD bunun için önlem almaya çalışmaktadır. Bu sermayenin ülkemize gelmesinde ki en önemli olay ise 11 eylül saldırısı sonucu, Amerika'nın araplara karşı suçlayıcı tutumu ve Yasin El Kadı. Recep Tayyip Erdoğan'ın aile dostumuzdur dedi El Kadı, Türkiye hayranı bir insandır. 11 eylül sürecinde newyork ve londra borsasındaki tüm parasını cekerek Türkiye'ye emanet etti.  
Bizim gibi vesayet hükümetleri atlatmış ülkelerde, sadece vergi toplayarak hangi köprüyü, hangi tünelleri, hangi deniz altı geçitlerini yapabilirdiniz. Bu ülkenin petrolü yok, bu ülke doğalgaz satmaz, bu ülke maden çıkaramaz, teknoloji satmaz, bu ülkenin hala milli arabası yok , arabasını bile ithal eder, Birilerinin sermayesi ile destek olaması gerekiyordu. İşte o ülke KATAR'dır.. Ve o emanet paralar ile yollar, geçitler, köprüler, üniversiteler, havaalanları yapıldı. 
 Yani KATAR operasyonu ile hem İRAN'ı hem Türkiye'yi krize sokarak bir taşla iki kuş vurma niyetinde... Bizim ekonomik olarak her zaman yanımızda olan, her zaman bizi destekleyen, 15 temmuz TERÖR SALDIRISI'nda bizim yanımızda durup, ülkemizdeki tüm yatırımlar da izi olan tek yegane ülke KATAR'dır. 
Bugün KATAR'ın düşmesi demek, Türkiye'nin ekonomik olarak sıkıntı içine girmesi demektir. 

 En Zor zamanlarimizda yanımızda olan #Katar ı
Bu zor günlerinde yanlız bırakmıyoruz.
Siyonist İsrail'in sessizce diş bilediği ve hedefin Türkiye olduğunu asla unutmayın. Bu kansizlar arzı mevud için babalarını bile satarlar..
KATAR dostumuzdur. 15 temmuzda ilk destek mesajı ve ekonomik destek #Katardan gelmiştir.. zor zamanımızda yanımızda olan bu devlette sahip çıkmak hepimizin boynumuza borçtur.

Unutmayın hedef her zaman Türkiye

Unutmayın ABD hiçbirzaman bizim dostumuz değildir.

Selam ve Dua İle

Okan AŞCI / bihavadis.com

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum