Okan AŞCI

Okan AŞCI

GÜNDEM|SİYASET

PROVOKASYONUN ADI : KUDÜS

09 Aralık 2017 - 20:57

PROVOKASYONUN ADI : KUDÜS

SELAMÜNALEYKÜM

"ESİRGEYEN VE BAĞIŞLAYAN ALLAH'IN C.C. ADIYLA"

Anladığımız kadarıyla KUDÜS üzerinden tüm dünyayı provoke etmek isteyen bir Trump ile karşı karşıyayız. Kendisinin ne kadar zalim ve umarsız olduğunu bilirdik ve  ayrıca altını çizerek belirtmek isterim EVANJELİZM'in ne kadar etkisinde olduğunun göstergesidir.

Yaptığı açıklama ile birden dünyanın gündemine oturan Trump, tahminimce sonunun geldiğinin farkına varmış olacak ki "giderken ne kadar pislik varsa yapayım" mantalitesiyle hareket etmektedir. Eğer bu kararından vazgeçerse FİRAVUN'un karşısına çıkıp, -ben denedim ama olmadı- diyip azlini de isteyebilir.

Evanjelizm kısmını kısaca hatırlatmak gerekirse ; Dünyaya Kıyamet Gelmiyorsa, Kıyameti Dünyaya Getir. Yani burda Trump yaratığının amacı dinler arası büyük savaşı başlatıp kıyametin kopmasını sağlamak. Evanjelizm ilgili daha detaylı bilgi isterseniz Ali KUZU hocamın aynı isimli kitabını tavsiye ederim. Mutlaka okunması gereken güzel bir kaynak.

Bilirsiniz ki KUDÜS 3 dininde kutsal saydığı bir mekan. Trump denen yaratığın birden bire Hristyanlığıda karşısına alıp bu açıklamayı yapması, PAPA denen yaratığın da dikkatini çekmiş olmalı diye düşünüyorum. Bugünlerde Amerika kıtasının herhangi bir yerinde saldırı, bombalı eylem veya sokak olayları başlarsa bilin ki PAPA yaratığı (Aslında İngiltere) cevap vermiş olacaktır.

ABD Kudüs'ü başkent olarak tanıması ve bu konunun dünyada bu kadar ses getirmesi, bu terörsever devletin ciddiye alındığını göstermektedir. Sorsanız herkes ABD'nin teröre yardım ve yataklık yaptığını anlatacaktır. 

Ancak 

Bugün bir arkadaşımın telefonda bana -kardeşim Kudüs'te başkent oldu yahudilerin- demesiyle benim ağzımı açıp gözümü yummam bir oldu. Bismillah arkadaş hemen bu kadar nasıl saldık kendimizi. ABD ne derse kabul eder moduna geçmişiz. 

La Havle ve La Kuvvete.

Birde şu sosyal medya şaklabanları var. ABD'nin bu hareketine karşılık Ayasofyayı açalım. Arkadaş eğer misilleme olarak Ayasofya'yı açarsak, yaptıklarını kabul etmiş olmazmıyız. Hiç düşünmezmisiniz. Kabul ettiğin şeye misilleme yapılır

La Havle ve La Kuvvete.

Arkadaşlar

ABD denen TERÖRSEVER ülkenin yaptığı açıklama, bugünde REİS'imiz BAŞKOMUTANIMIZIN dediği gibi hükümsüzdür. Biz tamam demeden kimse öyle kafasına göre ben öyle yaptım, ben ne dersem o hükmüne geçemez. Bu iş öyle ortadoğu'da teröristlere silah göndermeye benzemez. Karşınızda küllerinden yeniden yanan OSMANLI var. BÜYÜK TÜRKİYE var.

Hani  nerde bağımsız kürt devleti kuracağım diyip, Türkiye'yi karşısına alıpda arkasına ABD'yi İtrail'i alan Barzani ? Biz izin vermeden sen orda adım atamazsın dedik, attırmadık da..

Hani madem çok güçlüydü ABD'niz, terör örgütleri üzerinden savaşmayı bıraksında çıksın karşımıza.

Yahu 15 temmuz'da attığımız tokadı ne çabuk unuttunuz.. 

Bırakın artık Televizyonda bomboş programları seyretmeyi. Yetmedimi instagrama attığınız fotoğraflar. Tweeterda dizilerin hastaglerine tweet atmaktandamı bıkmadınız. Bizler uyudukça daha çok kutsal mekanımızı elimizden almaya çalışacaklar. 

Okuyarak araştırarak ancak uyanabiliriz. Herkesi büyük resmi görmeye davet ediyorum

Yazımı bir ayet-i kerime ile bitirmek istiyorum. 

LA TAHZEN İNNELLAHE MEANA. TEVBE/39 "ÜZÜLME. ALLAH İNANANLARLA BERABERDİR"

Anlayana sivrisinek saz, Anlamayana davul zurna az...

Selam ve Dua İle 

Okan AŞCI / bihavadis.com

Facebook : www.facebook.com/Okan.asci

Twitter :      www.twitter.com/OknAsc

instagram : www.instagram.com/kanbey1453

Mail :           [email protected]

                    [email protected]

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum