Okan AŞCI

Okan AŞCI

GÜNDEM|SİYASET

SANAL DEĞİL ASIL GÜNDEM

30 Temmuz 2017 - 13:21 - Güncelleme: 30 Temmuz 2017 - 13:58

 

SANAL DEĞİL ASIL GÜNDEM


SelamünAleyküm


Twitter'da bi hastag #KıyafetimeKarışma.. 

Bu hastagi açan "tek hücreli canlı"nın nerede yaşadığını sormak istiyorum önce. Ya hu bu ülkede kimse kimsenin kıyafetine zaten karışmıyor. Tabiki mesele kıyafete karışma meselesi değil. Artık nereden vuracaklarını şaşıran düşman zihniyetler, sanal ve geçici gündem oluşturup ALGI oyunu yapıyorlar. Hedef, Sanki böyle bir sıkıntı varmış gibi gösterip, insanları asıl gündemden uzaklaştırmak. BOŞ şeylerle kafanızı kurcalamak. 

Kudüs'de dedektörler kaldırılıyor, biz müslümanlar zafer naraları atarak bunu kutluyoruz. Sonra bomba bir haber geliyor.. 50 yaş altı müslümanların Mescid-i Aksa'ya girmesi yasaklanıyor. Bu haber kimsenin umrunda olmuyor. Kudüs'te ne zaman tansiyon yükselse İslam Aleminde bir darbe bir senaryo devreye sokuluyor. Mesela Pakistan'ın FETÖ'sü yargı darbesiyle Reisin ve Türkiye'nin her daim yanındaki başbakan'ı görevinden alıyor ve biz hala UYUYORUZ ve tutturmuşuz saçma sapan hashtaglerle günümüzü gün ediyoruz.

Bu Savaşın Müslümanlar ile yapıldığı tek cepheli bir savaş olduğunu anlamalısınız artık. 

Birde şu miting meselesi var ve beni asıl "deli eden" konuda bu.. 

Sosyal Medyada son bir kaç yılda kendini göstermiş biri var. Benimde ilk başlarda sıklıkla takip ettiğim zât-ı muhteremi bir keresinde samimiyetini kaybediyorsan diye ikaz etmiştim. Yaptığı paylaşımda mitinge gitmemeye davet etmiş takipçilerini La Havle...

Kudüs mitingine gitmiyorsun kabul ama gitmemeye davet etmek nedir arkadaş. O zaman sen nasıl kendinin birleştirici olduğundan bahsedersin..
Müslümanın müslümana yaptığı ayrımcılığın feriştahını görüyoruz. Koskoca İslamiyet'i SİYASİ PARTi seviyesine düşürdüğünüz için ALLAH CC sizi ıslah eylesin..
Eğer Saadet partili değilsen mitinge gitme ne demektir biri bana aciklasin... yok neymiş orda birisi ak o partiye küfür edecekmiş. Git o mitinge, bul o cahili, anlat  "bak kardeşim bu o mesele değil" de, bilinci oluştur. Ne zaman birleştirici olacağız ???

Bizim sorunlarımızdan biride şu;
Eğer birisi sosyal medyada, yazılı medyada, görsel medyada kendini takip eden bir kitle bulduğu zaman, o kitleyi arkasına alıp ayrımcılığın dibine vuruyor.
Bu durum İslam alimlerimizde bile mevcut maalesef. Herkes benim dediğim doğru modunda..

Hepinize savaş açtım..

ALLAH rızası için İslam adına mücadele eden Saadet partili de benim kardeşim, MHP'li de, Ak partili de. Ama İSLAM ADINA

Birde şu nikah meselesi var. Kısaca şöyle diyorum

Papaz nikah kıyınca "MEDENİ"
Müftü nikah kıyınca "MÜSLÜMAN" olursun
Fark Bu...

Selam ve Dua İle
Okan AŞCI / bihavadis.com
Facebook : www.facebook.com/okan.asci
Twitter     : www.twitter.com/OknAsc
İnstagram : www.instagram.com/KanBey1453

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum